Home /  Oferta /  E-learning /  Szkolenia gotowe

Szkolenia gotowe

Poza ofertą szkoleń dedykowanych oferujemy Państwu również
gotowe rozwiązania dla najczęściej pojawiających się zagadnień.

Oferujemy podstawowe szkolenia niezbędne dla funkcjonowania firmy.

Akademia BHP

Zgodnie z wymogami kodeksu pracy istnieje obowiązek okresowego szkolenia pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Przygotowane przez nas szkolenie BHP dla pracowników administracyjno-biurowych spełnia wszystkie wymogi określone przez Ministra Gospodarki i Pracy w rozporządzeniu z dn. 27 lipca 2004 roku, a każdy z uczestników otrzymuje certyfikat jego ukończenia.

Szkolenie „Akademia BHP” angażuje wszystkie zmysły uczestnika i prezentuje sytuacje, w jakich on sam mógłby znaleźć się każdego dnia. Trudne zagadnienia poruszane w szkoleniu staraliśmy się przedstawić możliwie lekko, lecz sugestywnie, by skutecznie zapadły w pamięć.

Zachęcamy do wzięcia udziału w darmowej odsłonie tego szkolenia i zdobycia pełnoprawnego certyfikatu na stronie Akademia-BHP.pl
Wywiad Biznesu

Informacja jest głównym i najbardziej wartościowym zasobem przedsiębiorstw. Pozwala ona pewniej podejmować decyzje i wprowadzać na rynek takie produkty, które znajdą nabywcę. Skoro wiedza firmowa jest bardzo ważnym składnikiem kapitału każdego przedsiębiorstwa, to musi być ona chroniona w stopniu nie mniejszym niż środki pieniężne i dobra materialne firmy.

Elektroniczne szkolenie Wywiad biznesu pozwoli Ci zdać sobie sprawę z tego, które informacje są istotne dla rozwoju przedsiębiorstwa, dowiedzieć się, jak można je pozyskać tak, by działać zgodnie z prawem oraz jak ustrzec się przed konkurencją, która w nieuczciwy sposób próbuje zdobyć wiadomości o naszej firmie. Więcej na: „Wywiad biznesu”
E-Szkolenia z MS Office

Office ePack by Onex to platforma e-learningowa zawierająca szeroki wachlarz szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania Microsoft. Każde szkolenie to pakiet wiedzy przedstawiony w postaci wykładów multimedialnych i interaktywnych ćwiczeń.

W ramach platformy ofertujemy Państwu dwa podstawowe rodzaje pakietów – dla użytkowników domowych oraz biznesowych. W ramach każdego pakietu użytkownik wybiera wersję systemu operacyjnego, w zakresie którego chce się szkolić (Windows Vista lub Windows 7), pakiet biurowy (Office 2007 lub Office 2010) oraz zakres szkolenia (Wersja Podstawowa lub Premium).
Oprócz pakietów dysponujemy również szkoleniami z aplikacji: Publisher, Access, Project, Visio, Lync oraz SharePoint.