Home /  O firmie /  Misja i wartości

Misja i wartości

Poszerzamy grono zadowolonych klientów.

Trzymamy wzrok na naszym celu.


Misja i wartości

By nadążyć nad pędzącym światem trzeba wyjść parę kroków naprzód. Pewnie stawiać kroki i patrzeć na obrany cel. Temu służą nam wartości i obrany kurs.
Zwiększanie efektywności
firm Klientów

Główną misją naszego zespołu, którą z powodzeniem realizujemy, jest poszerzanie grona zadowolonych Klientów, którzy dzięki współpracy z nami podnoszą efektywność swoich firm. Do każdego projektu podchodzimy w sposób bardzo profesjonalny, lecz na pewno nie szablonowy, dzięki czemu Klienci zyskują nową szansę na zwiększenie swojej przewagi konkurencyjnej.


Doskonalenie się
i wyznaczanie trendów

Zgadzając się ze słowami Heraklita „panta rhei”, my również staramy się nie stać w miejscu. Zawsze szukamy szansy udoskonalenia bądź rozbudowania tego, co już zostało stworzone, a przy tym uważnie słuchamy naszych Klientów i Użytkowników, gdyż to Oni są dla nas źródłem najciekawszych pomysłów. Nie kopiujemy rozwiązań innych, ale bazując na dotychczasowych osiągnięciach branży, kreujemy nowe, lepsze i tańsze w użytkowaniu rozwiązania.


Dbałość o środowisko naturalne

Od samego początku profil naszej działalności zakładał poprawę stanu środowiska. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że na chwilę obecną przekaz edukacji odbywa się głównie za pomocą słowa zapisanego na papierze (w książkach, zeszytach). Chcemy zmniejszyć wymiar degradacji środowiska naturalnego, rozpowszechniając formę przekazu informacji wykorzystującą publikacje i materiały elektroniczne. Dzięki nim istnieje możliwość zaoszczędzenia nie tylko pieniędzy, lecz także zmniejszenia długu ekologicznego wobec naszej planety.

Działalność charytatywna na rzecz kultury i edukacji

Jesteśmy zespołem ludzi o różnorodnych zainteresowaniach i pasjach, które każdy z nas indywidualnie rozwija. Zauważyliśmy jednak, że wszystkim nam bliskie są inicjatywy społeczne związane z podnoszeniem świadomości edukacyjnej i dostępem do szeroko pojętej kultury.

Dlatego postanowiliśmy połączyć nasze siły i umiejętności w stworzeniu programu WebHat wspierającego działalność edukacyjną i kulturalną podmiotów, których beneficjentami są ludzie nie doświadczający na co dzień dobrodziejstwa nieograniczonego dostępu do kultury i edukacji. Realizujemy nasz zamysł z ogromną satysfakcją i wierzymy, że nasze działania przełożą się wkrótce na realne korzyści dla ich użytkowników w szerokiej skali. Jeśli chcesz się przyłączyć do naszej inicjatywy, zapraszamy do kontaktu.

Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych przyjmuje z zadowoleniem wszelkie inicjatywy wspierające funkcjonowanie osób niepełnosprawnych w społeczeństwie…

Krzysztof Kosiński
Zastępca dyrektora
Biura Pełnomocnika Rządu
do Spraw Osób Niepełnosprawnych

Wielkie podziękowania za zrozumienie działalności fundacji oraz kreatywne podejście przy tworzeniu wizerunku w internecie. Dzięki czemu możemy sprawnie realizować wszelkie kampanie oraz działania statutowe.

Abdulcadir Gabeire Farah
Prezes zarządu
Fundacja dla Somalii

Dzięki profesjonalizmowi zespołu WebHat serwis Fundacji jest pozytywnie odbierany i pomaga w nawiązywaniu kontaktów społecznych i biznesowych.

Marija Jakubowycz
Prezes zarządu
Fundacja Ternopilska

Do uzyskania zamierzonego efektu naszej współpracy przyczyniły się
takie czynniki jak wysokie kompetencje oraz kreatywność
pracowników WebHat, zrozumienie naszych potrzeb,
a także bezzwłoczne wdrożenie wszelkich uwag.

Grzegorz Stępień
Dyrektor (AIP UW)
Fundacja AIP