Home /  O firmie /  Partnerzy


Łączymy wiedzę i doświadczenie,
by tworzyć śmielej i skuteczniej.Microsoft Partner Network

Społeczność jest podstawą działania Microsoft Partner Network, który daje możliwość zbudowania relacji z innymi Partnerami Microsoft. To dostęp do najnowszych informacji produktowych, biznesowych, technologicznych. Poprzez Społeczność poznajemy najnowsze trendy technologiczne oraz zyskujemy możliwość rozmawiania bezpośrednio z pracownikami Microsoft.
Microsoft BizSpark

Microsoft BizSpark to program partnerski uruchomiony w listopadzie 2008 roku w celu przyspieszenia drogi do sukcesu młodych przedsiębiorstw na całym świecie. Program oferuje szybki i łatwy dostęp do najnowszego, w pełni funkcjonalnego oprogramowania developerskiego i platform software’owych, a także umożliwia współpracę i komunikację z ponad 2 000 partnerami sieci BizSpark – włączając w to inkubatory akademickie, agencje rządowe, inwestorów, konsultantów oraz agencje finansowe. Wszystkich łączy jeden cel – wsparcie i rozwój najlepszych światowych start-upów.
Onex Group

Onex Group, z siedzibą w Warszawie, jest obecny na rynku od 7 lat. Kluczowymi kompetencjami Onex Group są dostarczanie szkoleń e-learningowych z zakresu obsługi produktów Microsoft oraz prowadzenie największego w Polsce portalu internetowego dotyczącego produktów Microsoft – CentrumXP.pl. Od początku swego istnienia firma współpracuje z polskim oddziałem firmy Microsoft w obszarach: przygotowywanie stron www, przygotowywanie treści marketingowych, programowanie, obsługa akcji marketingowych, jak również suport techniczny dla programu MS Live@edu.

Do grona klientów Onex Group, oprócz Microsoft, należą firmy: Universal McCann, Jones Lang LaSalle, S&T, Intergraph, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych i inni.
Video4net

Video4net zajmuje się profesjonalną produkcją filmową. Oferta zawiera wszystkie etapy produkcji począwszy od scenariusza, przez reżyserię i nagranie materiału, montaż, post produkcję, aż po umieszczenie gotowego filmu w sieci. Dopełnieniem oferty jest zaplanowanie strategii efektywnego dotarcia do klientów poprzez przekaz video oraz zakup powierzchni reklamowych w internecie.Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Warszawskim powstał w 2004 roku. Jest częścią ogólnopolskiej struktury stworzonej przez Fundację AIP – największą inicjatywę ostatnich lat, mającą na celu promowanie przedsiębiorczości wśród kreatywnych studentów, absolwentów, osób poniżej 30 roku życia.

AIP UW jest jednym z największych i najprężniej rozwijających się Inkubatorów, nie tylko w aglomeracji warszawskiej, ale również w całej Polsce!4C Future

4C Future specjalizuje się w zaawansowanych analizach ekonomicznych dla firm i instytucji. Pomaga menadżerom w dokonywaniu analiz i obliczeń, które są odpowiedzią na nurtujące ich pytania i umożliwiają poprawę wyników ich organizacji. Specjaliści z 4CF współpracowali z wieloma firmami i organizacjami zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Na ofertę 4C Future składają się m.in. analizy scenariuszowe, badania elastyczności popytu (EDA) oraz efektywności wydatków, symulacje budżetu i analizy marż, analizy działań marketingowych i sprzedażowych, a także outsourcing usług analitycznych.