Home /  Klienci

Klienci

Zobacz klientów, którzy nam zaufali.

Urząd Miasta Poznań

Pakiet szkoleń e-learningowych oraz platforma edukacyjna
Z Urzędem Miasta Poznań współpracowaliśmy przy realizacji projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Poznaniu”. W ramach współpracy przygotowaliśmy pakiet szkoleń e-learningowych z podstaw obsługi komputera (m.in. Internet, pakiet OpenOffice). Aby w jasny i przyjazny użytkownikowi sposób przedstawić złożone treści zastosowaliśmy technikę screencastów. Umożliwia ona przestawienie w realny sposób tego, co dzieje się na ekranie monitora podczas wykonywania omawianych w szkoleniu działań. Na potrzeby projektu stworzyliśmy również elektroniczną platformę edukacyjną cyfrowi.eu, na której zostały umieszczone szkolenia.

Zobacz realizację

Polkomtel S.A. (Plus GSM)

Szkolenia e-learningowe z zakresu technik sprzedaży
Możemy pochwalić się współpracą z jednym z wiodących operatorów telefonii komórkowej w Polsce. Firma Polkomtel S.A. zleciła nam zadanie zwiększenia kompetencji sprzedażowych swoich pracowników. Aby efektywny sposób przekazać wiedzę z zakresu technik sprzedażowych, przygotowaliśmy animowane sfabularyzowane szkolenia e-learningowe. Dzięki atrakcyjnej formie prezentowanych treści nauka nie mogła być nudna a istotne informacje na długo pozostawały w pamięci.

Zobacz realizację

Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Szkolenie e-learningowe z tematyki ocen pracowniczych
Ministerstwo Spraw Zagranicznych wspieraliśmy w ważnym zadaniu wspierania rozwoju pracowników. Nowoczesne technologie mogą zachęcić do nauki i umilić proces zdobywania wiedzy. Dlatego też na zlecenie Klienta przygotowaliśmy 5-modułowe szkolenie dotyczące tematyki ocen pracowniczych. Staranne wyselekcjonowanie najważniejszych informacji oraz przedstawienie ich w ciekawej oprawie graficznej pozwoliło na optymalne wykorzystanie czasu poświęconego na naukę, tym samym oszczędzając użytkownikom konieczności przebrnięcia przez obszerne oficjalne dokumenty dotyczące wspomnianej tematyki.

Zobacz realizację

First Data Poland (Polcard)

Szkolenie e-learningowe z obsługi platformy VPOS
FIRST DATA POLSKA (właściciel marki POLCARD) jest najstarszym i największym agentem rozliczeniowym na polskim rynku. Specjalizuje się w obsłudze transakcji kartami płatniczymi. Firma w swojej działalności wykorzystuje najnowsze technologie i nie boi się wprowadzać nowatorskich rozwiązań. Jednym z takich rozwiązań jest zintegrowana platforma umożliwiająca obsługę płatności realizowanych bez obecności karty – VPOS. W ramach współpracy z Klientem przygotowaliśmy szkolenie e-learningowe wprowadzające do obsługi tej platformy. Na ekranach szkoleniowych umieściliśmy niezbędną wiedzę w skondensowany lecz bardzo przejrzysty sposób.

Zobacz realizację

AmeriGas Polska sp. z o. o.

System elektronicznego obiegu dokumentów
Spółka AmeriGas to wiodący dystrybutor gazu LPG. Realizując swoje cele, firma stawia na jakość, rzetelność i bezpieczeństwo. Wartości te mają przełożenie również na procesy zarządzania, dlatego Klient zwrócił się do nas z prośbą o zaprojektowanie i wdrożenie bezpiecznego i przyjaznego systemu wspierającego elektroniczny obieg dokumentów. Projektując system szczególną uwagę zwróciliśmy na to, by połączyć wysoką funkcjonalność z prostotą użytkowania. Dzięki zrealizowanemu przez nas projektowi zostały usprawnione procesy i komunikacja przede wszystkim w obszarze HR.

Zobacz realizację

GAZ-SYSTEM S.A.

Szkolenie e-learningowe z procedur wewnętrznych
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. to firma strategiczna dla polskiej gospodarki i dla bezpieczeństwa energetycznego kraju. To również firma dbająca o skuteczną komunikację wewnętrzną, co z pewnością ma znaczenie dla osiąganych sukcesów. Mieliśmy przyjemność wpierać proces komunikacji wewnętrznej naszego Klienta, przygotowując szkolenie e-learningowe z zakresu nowowprowadzanych w spółce procedur wewnętrznych. Wykorzystując technologię Flash stworzyliśmy animowany, fabularyzowany materiał edukacyjny, który sprawił, że przyswojenie treści zawartych w oficjalnych dokumentach i procedurach stało się zaskakująco przyjemnym zajęciem.

Zobacz realizację

ORE (Ośrodek Rozwoju Edukacji)

Portal informacyjny
Ośrodek Rozwoju Edukacji jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnokrajowym prowadzoną przez Ministra Edukacji Narodowej. Aby nasz Klient mógł skutecznie realizować swoją misję, potrzebne mu były efektywne środki komunikacji w sieci. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom stworzyliśmy portal, który w przejrzystej formie zebrał i uporządkował wszystkie niezbędne informacje. Mimo dużej ilości i różnorodności treści umieszczonych na stronie, przemyślana nawigacja pozwala na łatwe odnalezienie poszukiwanych materiałów.

Zobacz realizację

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Pakiet szkoleń e-learningowych oraz platforma edukacyjna
Współpraca z Mazowiecką Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości miała na celu realizacji projektu „Partnerstwo w realizacji projektów szansą rozwoju sektora MSP”. Łącząc merytoryczną wiedzę ekspertów z naszym doświadczeniem w zakresie technologii, przygotowaliśmy pakiet szkoleń e-learningowych dotyczących m.in. zmiany gospodarczej, partnerstwa publiczno-prywatnego, CSR, elastycznych form świadczenia pracy. Integralną częścią projektu jest wykonana przez nas platforma edukacyjna umożliwiająca sprawne zarządzanie treściami edukacyjnymi.

Zobacz realizację

Novo Nordisk Pharma sp. z o. o.

Pakiet szkoleń e-learningowych w językach: węgierskim, czeskim, słowackim
Novo Nordisk Pharma jest światowym liderem w opiece nad chorymi na cukrzycę. Wytwarza i dostarcza na rynek usługi i produkty farmaceutyczne, które mają istotny wpływ na poprawę jakości życia pacjentów. Jednym z produktów jest preparat Victoza, dla którego stworzyliśmy prezentację w trzech językach – słowackim, czeskim i węgierskim. Wszystkie informacje dotyczące preparatu zawarte w multimedialnej prezentacji są czytelne i jasne dla pacjentów, którzy z produktem Victoza spotykają się po raz pierwszy. Dodatkowo prezentacja jest niezwykle ciekawa pod względem technicznym (wykorzystanie technologii Flash, 3D i video) oraz świetnie spełnia wymogi współczesnego przekazu.

Zobacz realizację

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

System komunikacji video-streaming
Dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości stworzyliśmy system komunikacji oparty na technologii videostreamingu. Dzięki dostarczonemu przez nas produktowi nasz Klient może prowadzić videokonferencje, w których udział bierze wielu uczestników przebywających w różnych miejscach zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Wykorzystując stworzony przez nas system, uczestnicy videokonferencji w czasie rzeczywistym prowadzą rozmowy a także dzielą się plikami, prezentacjami itp. Przebieg spotkań można nagrywać. (Obecnie nie dostarczamy już tego typu rozwiązań).

LEMOspot

Narzędzie diagnostyczne TestStudia.pl
LEMOspot to firma udostępniająca profesjonalne narzędzie diagnostyczne TestStudia.pl wspomagające podejmowanie decyzji o wyborze studiów. Ponieważ narzędzie to jest skierowane przede wszystkim do ludzi młodych, ważne było aby jego główna funkcjonalność została opakowana w atrakcyjną, nowoczesną i przyciągającą uwagę szatę graficzną. Sprostaliśmy temu zadaniu, tworząc serwis, który w prosty sposób, krok po kroku prowadzi użytkowników przez proces wspierający ich w podjęciu właściwych decyzji odnośnie przyszłości.

Zobacz realizację

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupsku

3 pełne kursy e-learningowe z przedmiotów zawodowych oraz platforma edukacyjna
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupsku jest nowoczesną placówką edukacyjną, która stawia przede wszystkim na skuteczne i praktyczne przygotowanie swoich uczniów do wykonywania zawodu. W realizacji tego zadania często wykorzystywane są nowinki techniczne. My zostaliśmy zaproszeni do tworzenia nowoczesnych materiałów multimedialnych wspomagających efektywną naukę. Przygotowaliśmy 3 kursy e-learningowe zawierające treści edukacyjne wymagane do zdania egzaminów zawodowych i stanowiące atrakcyjne uzupełnienie lekcji. Do zarządzania procesem nauczania stworzyliśmy dedykowaną platformę edukacyjną umożliwiającą nie tylko monitorowanie tego procesu ale również komunikację pomiędzy uczniami i nauczycielami.

Zobacz realizację

Moja Firma

Strona internetowa
Fundacja Moja Firma powstała, aby promować i wspierać rozwój nowoczesnej przedsiębiorczości. Realizacja tego szczytnego celu wymaga efektywnej obecności w Internecie. Przekazywanie informacji w czytelnej i zrozumiałej formie ma duże znaczenie dla skutecznego realizowania zadań statutowych. Doskonale rozumiejąc te potrzeby, zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy stronę www, która pozwala potencjalnym beneficjentom fundacji szybko znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Zobacz realizację

PLUSLIGHTING sp. z o.o.

Strona internetowa
Plus Lighting jest dystrybutorem i producentem oświetlenia. Chcąc stworzyć w wirtualnej przestrzeni miejsce do komunikacji ze swoimi klientami, spółka zleciła nam zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze przygotowana strona www staje się wizytówką firmy. Dlatego też pracując nad projektem zwróciliśmy szczególną uwagę na to, by serwis w przejrzysty sposób prezentował ofertę i osiągnięcia naszego Klienta. Jednocześnie dzięki prostemu systemowi CMS Klient zyskał możliwość wygodnego zarządzania treścią.

Zobacz realizację

Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie

Szkolenie e-learningowe „Warsztat pracy opiekuna stażu”
Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczyciel w Warszawie to publiczna placówka działająca w obszarze edukacji. Na jej zlecenie przygotowaliśmy szkolenie e-learningowe „Warsztat pracy opiekuna stażu”. Realizując projekt zadbaliśmy o to, by dostarczone nam materiały merytoryczne wykorzystać w optymalny sposób z punktu widzenia efektywności nauczania. Ścisła współpraca z Klientem zaowocowała stworzeniem produktu końcowego, który w maksymalnym stopniu odpowiadał potrzebom oraz spełniał oczekiwania względem niego.

Zobacz realizację

Pozostali klienci

  • The Why? Method
  • Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju
  • eProfitSystem sp. z o. o.
  • Ulice Twojego Miasta
  • Stowarzyszenia nauczycielskie w Polsce
  • Instytut NLP Coaching
  • DDS s.c.
  • FOCUSO sp.j.
  • Lavoro